Terviseretriit – terves kehas terve vaim 4-6 oktoober 2019

Terviseretriit OMA AEG-TERVES KEHAS TERVE VAIM 4-6 Oktoober, Noarootsis, Villa Hansonis.

Kas oled kaua unistanud nädalõpust kus oled eemal argimuredest?

Siin ongi see võimalus, millest oled kaua unistanud – see päris SINU OMA AEG – nädalavahetuse retriit looduses jooga, holistilise tantsu ja ajurveeda massaazhidega, millest hakkavad idanema sinu uued algused.

SOODUSHIND tasumisel hiljemalt 24. septembriks – 10%, ja hind kahele 500:-€.

Sul pole palju aega, nagu meist enamikel, kuid argipäeva toimetuste vahele unistad sa ometigi hetkedest mil iseendaga kahekesi olla ja aru pidada. Mõelda mõtteid, et kuhu oled sa teel ja kas see ka sulle rahuldust toob. Sa unistad sellest kuidas su meeli kasvõi hetkekski paitaks loodus ja sügise hääled, ninasõõrmetesse tungiks mulla ja koltunud lehtede lõhn, kuidas su ihu hariks iidsed kümblused ja massaazh, kuidas su taldrikult lipsaks suhu maitsvad palad puhtast loodusest ning kuidas sa salapärases sügisöös tantsiks end vabaks kõigest, mis enam sind ei teeni. 

See nädalavahetus on sinu oma – täidetud SINU AJA ja sulle sobivate teraapiliste hoolitsustega, mis lubavad sul peatuda ja tunnetada iseennast kõigi oma meeltega ning kuulata südamega oma tõelist sisemist häält. Retriiti juhivad: Marika Hanson tantsupedagoog ja holistilise tantsu juhendaja. (marikasflow.se) ning Harikumari Thampi ajurveeda terapeut ja jooga õpetaja (www.ohli.life).

Weddingphotographer photographer bröllopsfotograf fotograf

Me aitame sul reedest pühapäevani imelises Noarootsis iseendaga olla hetkes siin ja praegu.

KAVAS ON:

  • Harikumari hommikujooga
  • ajurveeda massaazhid 
  • Marikas Flow – holistiline tants, kus kõik on alati algajad
  • meditatiivsed jalutuskäigud
  • saun ja kümblustünn 
  • mandala maalimine loodusest leitud esemetele

Harikumar (Hari) on Lõuna-India juurtega ajurveedilise puhastuse ehk panchakarma üks hinnatuamid terapeute Skandinaavias. Tema massaazhid mõjuvad pingeid vabastavalt, lõõgastavalt ja heaolu tõstvalt. Paar aastat tagasi avastas Hari enda jaoks yin jooga, mille elemente ja alustõdesid ta osavalt oma terapeudi tausta teadmistega tervistavaks joogaks kombineerib.

Marika on aastakümnete pikkuste kogemustega hinnatud tantsupedagoog ning tantsukooli omanik Stockholmist. Väärtustates kõrgelt enesesse vaatamise vajadust meie tänapäeva kiires elutempos viib Marika läbi holistilise tantsutunde Marikas Flow. See mänguline ja tervendav tanst on keha ja vaimu kooskõla leidmiseks ning füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest vabanemiseks. Tantsu eesmärk on aeg olla iseendaga, kus on lubatud kõikvõimalikud liigutused mida su spontaansus teha soovib.  See on tants kus kõik on algajad.

Weddingphotographer photographer bröllopsfotograf fotograf

Haara kinni võimalusest ja osale Villa Hansoni retriidil OMA AEG – TERVES KEHAS TERVE VAIM ja registreeru aadressil: info@villahanson.com

Alustame retriidiga reedel kell 18.00 ja lõpetame  pühapäeval ca kell 13.00. 

Kaasa palume võtta termos, et saaksid juua sinu kehatüübile sobivat taimeteed ja joogamatt mille saad ka osta kohapelat.

Ürituse osalustasu 295:-€ sisaldab kõiki toidukordi, hommikujoogat, holistilse tantsu tundi, meditatiivseid jalutuskäike meditatsioonijuhiga, teraapilisi harjutusi, sauna ja kümblustünni mõnusid ning majutust kas Villa Hansonis või Roosta puhkekülas.

SOODUSHIND tasumisel hiljemalt 24. septembriks – 10%, hind kahele 500:-€.

Weddingphotographer photographer bröllopsfotograf fotograf

Registreerujatel võimalus teha ka oma ajurveeda kehatüübi test enne retriiti.